Başvuru ve İşe Alım Sürecimiz


CV LAYOUT
line1
Mülakat Aşaması

Arayışta olduğumuz bir pozisyon ile CV eşleşirse seni mülakata davet ediyoruz. Yüz yüze görüşerek pozisyonla ilgili özgeçmişini, iş deneyimini ve takımla uyumunu değerlendiriyoruz. Bir gün içerisinde tüm takım yetkilileriyle görüşmen için çabalıyoruz.

Değerlendirme Sonucu

Olumlu veya olumsuz mutlaka her başvuruya geri dönüş yapıyoruz. Sonuç olumluysa iş teklifi yapıyoruz ve dönüş bekliyoruz.

line2 line3 line4
Profil Analizi

Biz takımlarla çalışıyoruz. Mülakat olumlu sonuç verirse takımla uyumunu daha yakından incelemek için psikolojik profil analizi (envanter) yapıyoruz.

İşe Başlama ve Oryantasyon

Yeni işinde mutluluklar ve başarılar dileriz, ailemize hoş geldin! Şimdi yeni takımın ve görevinle ilgili oryantasyona başlıyoruz.

Or
Kariyer Net
Üzerinden Açık Pozisyonlarımızı İncele!

Açık pozisyonlarımızı da hemen inceleyebilirsin. Haydi sen de ENTES'li olmak için ilk adımını at.

Açık Pozisyonları İncele

Entes Kariyer


Niyetim Var Niyetim Var

ENTES'te bir pozisyonun dolu olmasına bakmaksızın bu pozisyon için niyetini bildirebilirsin. Sadece seninle İK arasındaki bu süreçte başvuru yaptığın pozisyon için değerlendirme yapıyoruz ve sana geri bildirimde bulunuyoruz.

Sen de ENTES ailesine katıl, kariyer hedeflerine uygun gelişim fırsatlarını keşfet!

More Information
Entes Akademi Entes Akademi

ENTES bir çok konuda aile üyelerinin iyi eğitimler almasını sağlıyor. Akademi markamız bünyesinde yetkinlik (kişisel gelişim) eğitimleri, spesifik konulara dair fonksiyonel eğitimler ve ENTES'e özel teorik ve uygulamalı eğitimler düzenliyoruz.

Sen de ENTES ailesine katıl, en iyi eğitmenlerle tanış!

More Information
Fikrim Var Fikrim Var

ENTES’te her türlü fikri çevik bir şekilde değerlendiriyoruz. Fikir yönetimi takımımız bir araya geliyor, fikri etraflıca inceliyor. Üstelik ürün ve süreç fikirleri hayata geçerse ufak bir ödülümüz oluyor :)

Sen de ENTES ailesine katıl, fikirlere değer veren insanlarla birlikte ol!

More Information
Staj Olanakları Staj Olanakları

İnsan insanın gölgesinde yetişir. Biz de işimizin mutfağına çok değer veriyoruz. Genç, dinamik ve hevesli insanlarla tanışmak, onlarla birlikte ailemizi ve ülkemizi daha güzel günlere taşımak istiyoruz. Direkt stajyerlerimiz için tasarladığımız görevlerle çalışırken eğleniyoruz.

Sen de ENTES ailesine katıl, ilk staj deneyimin gerçek bir profesyonel ile aynı olsun!

More Information

Instagramda Biz!


Let Us Call You
Let Us Call You